• Where We Are

21. august 2013 at 15:53 | Mo
~»WHERE WE ARE«~

Type: Book
Discription: Voláme všechny One Direction fanoušky! Tohle je jen oficiální kniha od 1D - zmapovaná celá jejich cesta od minulého roku a půl - od míst, která navšítvili a fanoušků, které potkali k jejich myšlenkám a pocitům, nadějím a snům, maxima a minima. Byl to fenomenální rok - a tohle je fenomenální příběh. Tyto Vánoce tu nebude žádná jiná kniha, kterou by praví Directioners chtěli dostat! Vyhráli mnoho cen, mají větší US debutovku než měli The Beatles, hráli na Madison Square Garden, hráli na Royal Variety Show, a vyprodali místa po celé zeměkouli. One Direction - pouze pět normálních kluků z malých britských měst a malého irského městečka - se opravdu stali globální. Teď se životy Louise, Nialla, Zayna, Harryho a Liama mění k nepoznání.
Tento rok , s jejich vlastním filmem vrážejí do kin a 133-dat turné po celém světě natahují zeměkouli, One Direction hvězda září jako nikdy předtím.
Jak se cítili, když dvakrát zabodovali v US žebříčku na 1. místě - a v 37. zemích světa? Jak se drží při zemi? A teď, když došli tak daleko, jaké jsou jejich sny do budoucna? Ve 'Where We Are' vám kluci nabízejí šnaci nahlédnout do jejich dechberoucí kapitoly života, přímo od srdce a jejich vlastními slovy.

BUY ON AMAZON.UK (kniha pouze v angličtině)

onedirection-zone.blog.cz © 2013
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
I'M FAN OF:
xx
xx