• Our Moment

21. august 2013 at 17:06 | Mo
~»OUR MOMENT«~

Type: Fragrance
Discription: 'Our Moment' je jméno pro první vůni kluků. Vůně vyjde 25. srpna v Harrods a pak celosvětově 9. září v Anglii. Poprvé byla vůně oznámena 5. června 2013.

Kluci viděli petici, vytvořenou fanynkou, která obsahovala nápad na 1D vůni a kluci se toho chytli."Dost legrační, jedna fanynka na Twitteru vytvořila petici, abychom měli vlastní parfém a my jsme si o tom promluvili s Managementem a vzali jsme si to z toho," tvrdí Liam,"Stalo se To! Opravdu jsme se do toho dostali a radši bychom s tím měli něco do činění, než jen vyrýt naše jména a jít. 'Tady je 1D vůně' ". Spekulace o tom, že by měl vyjít 1D parfém začali už v půlce roku 2012, ale až tento rok v červnu vyšlo oficiální oznámení.

@Onedirection: Kluci jsou pyšní, že vám mohou oznámit detaily nové #1DVůně
ZÍTRA... Zůstaňte naladěni! 1DHQ x

Hned další ráno, 6. června, byly do světa vypuštěny tři fotky, odhalující obal vůně.

image host image host image host

Harry byl první čloběk, který odhalil jméno vůně na Twitteru, následoval Niall a poté oficiální účet 1D. Účet 1D též zveřejnil 6 sekundové video Nialla na Vine.

• ZAHÁJENÍ
Zahájení této vůně se konalo v Londýně a to 6. června 2013 v Gherkinu. Laura Whitmore moderovala celé zahájení a zákulisí natáčení reklamy do televize. Během natáčení Harry řekl: "Všechno jsou to věci, které jsme si vybrali, prošli jsme všemi fázemi. Vybrali jsme základní vůni a všechny ty věci jako obal a lahvička. Vidět to vše pohromadě je šílené."

Harry také vysvětlil, že jméno vůně se pohybovalo okolo písně Moments."Myslím, že je to skvělá věc mezi námi a fanoušky" říká Liam, "Milujeme nápad míchat různé jednotlivé vůně a vytvořit něco lepšího!". Liam také popsal proces, kterým prošli při výrobě vůně: " Abych byl upřímný, nikdy jsme neměli tolik setkání ohledně nějaké výroby, tohle je jako složitý kus umění. Šlo do toho hodně lásky."

Během zahajování kluci dostali za úkol, popsat vůni jedním slovem. Tady jsou jejich odpovědi:
Harry: Svěží!
Liam: Sladká!
Louis: Jemná!
Liam: Úžasná!
Louis: Slušná!
Liam: Trvá věčně
Louis: Yeah, nikdy nedojde

Nějaké fotky ze zahájení najdeš zde.

• DETAILY
Parfém bude stát £39/$55 za 100ml, 29£/$45 za 50ml a £21/$35 za 30ml.
Harry řekl, že parfém voní jako 'letní den'.
Nejvýrazněji obsahuje: grapefruit, lesní plody a červený rybíz. Méně výrazněji: čerstvou frézii, jasmínové plátky a frangipani.
Též obsahuje: krémové pižmo, sheer woods a white patchouli

• TRAILERY
Od 12. srpna kluci zveřejňují každé pondělí čtyř sekundový trailer každého z kluků. První byl Louis, pak Harry, pak Zayn, pak Niall a poslední Liam.

onedirection-zone.blog.cz © 2013
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
I'M FAN OF:
xx
xx