• About One Direction

20. august 2013 at 1:13 | Mo

One Direction je britsko-irská kapela, která vznikla v jedné z nejznámějších pěveckých soutěží a to v X Factoru. Tato skupina se skládá z pěti členů. Zayna Malika, Nialla Horana, Liama Payna, Harryho Stylese a Louise Tomlinsona. Těchto pět chlapců se v roce 2010 rozhodlo začít svou sólovou kariéru. Každý z nich podstoupil konkurzem, kde porota rozhodla o jejich postoupení do Bootcampu. Tam už ovšem chlapci jako sóloví zpěváci neuspěli a bohužel vypadli. Všichni měli moc veliký talent na to, aby jen tak odešli a tak porotci Simon a Nicole rozhodli, že je pustí dál, ale jako kapelu. Kluci podstoupili velice těžkou cestu celým X Factorem a probojovali se až na nádherné 3. místo. To byl ovšem pouze jejich začátek...

Kluci toho za ty nádherné tři roky dokázali opravdu moc. Tady je jen menší přehled o menšině toho, co dokázali:

• 21.11 - Vydali album s názvem 'Up All Night', které obsahuje celkem 13 písní + ve speciální edici najdete ještě další dvě bonusové skladby. Toto album si můžete objednat zde (pozn. Mo: já osobně doporučuju tuto českou stránku).
• Natočili vlastní dokument s názvem 'A year in the making' kde se dozvíš jejich příběh, o tom, jak se z nich stali světové stars.
• Mají celkem 5 turné a to 'X Factor Tour', 'Up All Night Tour', 'Better With You Tour', 'Take Me Home Tour' a nejnovější 'Where We Are Tour' (více informací o každém turné brzy na blogu!)
• Vyhráli dvě ceny na Brit Awards a to v roce 2012 v kategorii 'Best British Single' a v roce 2013 v kategorii 'Global Success'. Letos kluci dokonce na Brit Awards vystupovali se svým charitativním songem 'One Way Or Another' - záznam zde
• Kluci už natočili celkem 8 klipů a to k songům 'What Makes You Beautiful', 'Gotta Be You', 'One Thing', 'Live While We're Young', 'Little Things', 'Kiss You', 'One Way Or Another' a nejnovější 'Best Song Ever', se kterým kluci překonali 24 hodinový rekord v počtu shlédnutí!
• 3. prosince kluci vystoupili na 'Madison Square Garden' v New Yorku! Celá aréna byla vyprodaná!

onedirection-zone.blog.cz © 2013
(více doplním později)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
I'M FAN OF:
xx
xx